Tirana, Albania

Collection by Pasion bizhu

43 
Pins
 • 
159 
Followers
pasion bizhu
4,997 Followers, 1,686 Following, 2,080 Posts

@pasion_bizhu • Instagram photos and videos

4,997 Followers, 1,686 Following, 2,080 Posts

25 Hermosos anillos que los dedos de tus pies merecen tener

Tu pies también merecen tener anillos lindos.

Blogger is a free blog publishing tool from Google for easily sharing your thoughts with the world. Blogger makes it simple to post text, photos and video onto your personal or team blog.

User Profile: Bizhu Passion

Blogger is a free blog publishing tool from Google for easily sharing your thoughts with the world. Blogger makes it simple to post text, photos and video onto your personal or team blog.

Elegant black tahiti pearls necklace. #handmade #jewelry #love #necklace #tahitipearl #tirana

Elegant black tahiti pearls necklace. #handmade #jewelry #love #necklace #tahitipearl #tirana

likabizhu-382

Varëse me gurë natural sy tigri dhe perla të kultivuara

Sy Tigri është guri natyrl në formën e një kristali me grupe në ngjyrë të verdhë në të artë përmes saj. Ai është një gur i fuqishëm që ndihmon harmoninë dhe ekuilibrin, si dhe ndihmon për lirimin e…

Bizhu Passion Tirana Albania

Bizhu Passion

Albania Bizhu

Bisuteria, Pulsera De Perlas Y Cristales Swarovski Y Flor.

Bisuteria Pulsera De Perlas Y Cristales Swarovski Y Flor

Encuentra Bisuteria Pulsera De Perlas Y Cristales Swarovski Y Flor - Joyas y Relojes en MercadoLibre.com.mx! Entre y conozca nuestras increíbles ofertas y promociones. Descubre la mejor forma de comprar online.

Pershendetje, Emri im eshte Bizhu Passion. Une do te doja te ndaja me ju deshiren per te krijuar bizhu, pasi ato jane si mijera xixa te jetes qe na prekin here pas here, duke na dhene buzeqeshje te…

Kush jam une

Pershendetje, Emri im eshte Bizhu Passion. Une do te doja te ndaja me ju deshiren per te krijuar bizhu, pasi ato jane si mijera xixa te jetes qe na prekin here pas here, duke na dhene buzeqeshje te…